MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 4344138
nr 434 4138
Chiffonjé
1800-tal, längd: 110, djup: 50, höjd: 140 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 23 oktober 2006